P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel
| 24-timers service 24-timers Reception | Indtjekning/Udtjekning Hurtig ind-/ udtjekning | Swimmingpool Endeløs pool |
| Privat strand Adgang til strand | Aktiviteter Ridning Snorkling Fiskeri Kanosejlads Vandreture | Spa og afslapning Fuld kropsmassage Hovedbundsmassage Rygmassager Jacuzzi |
| Mad/Drikke Restaurant | Børnevenlig Tremmesenge/vugger Børnemenu Legetøj | Morgenmad Morgenmad på værelset |
Komfortabel P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel Puerto Vallarta er et godt sted at bo på i Boca de Tomatlan område i en rimelig afstand fra Zoologico de Vallarta. Denne hotel har infinity-pool, mens 24 timers security og bagageopbevaring er også tilgængelige.
Los Arcos ligger 4 km fra overnatningssted, mens Playa Las Animas er ca. 3 km væk. Det nærmeste busstoppested er De las Garzas y Calle Pelicanos, inden for kun 250 meter.
Dette komfortable hotel omfatter 11 værelser med en terrasse, en personlig værdiboks og lydisolerede vinduer.
Mexicansk restaurant serverer mexicanske retter. Boca Del Mar restaurante og Los Mangos kan man når på 12 minutters gang, hvor der serveres mange retter.
- Lokale seværdigheder
- Los Arcos4313 km
- Las Animas Beach3020 km
- Emsad Yelapa255 km
- Mismaloya3317 km
- Mismaloya Beach3338 km
- Oxxo mirador1440 km
- Zoologico de Vallarta3880 km
- Boca de Tomatlan127 km
- Mirador los arcos de mismaloya3826 km
- Colomitos Beach994 km
- Lufthavne
- Puerto Vallarta Lufthavn28 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Parkering
- Sikkerhedspengeskab
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- Hurtig ind-/ udtjekning
- Kæledyr ikke tilladt
- 24 timers vagtservice
- Bagageopbevaring
- Elevator
- Kaffebar
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
- Nøgleadgang
Måltider og drinks
- Kedel
- Tørretumbler
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
- Morgenmad på værelset
- Restaurant
- Udendørs spiseområde
- Picnic område/ Borde
- Madpakker
- Særlige diætmenuer
Aktiviteter og afslapning
- Endeløs pool
- Adgang til strand
- Strandparasoller
- Solseng
- Solterrasse
- Have
- Sauna
- Jacuzzi
- Rygmassager
- Hovedbundsmassage
- Fuld kropsmassage
- Fodmassage
- Snorkling
- Kanosejlads
- Vandreture
- Ridning
- Fiskeri
Services
- Husholdning
- Vaskeri
- Dagligvare shopping service
- Velkomstdrink
- Fax/fotokopiering
På værelset
- Klimaanlæg
- Minibar
- Lydisolerede vinduer
- Omklædningsområde
- Patio
- Terrasse
- Havemøbler
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Strygeservice
- Vaskemaskine
- Gratis toiletartikler
- Fladskærms TV
- Tremmesenge/vugger
- Børnemenu
- Legetøj
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ❓
Hvordan kommer vi til P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel fra lufthavnen?
Gæster på P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel kan anmode om en bus shuttle. Vi anbefaler at ringe i forvejen for at bekræfte detaljer. - 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af et P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel?
Du kan parkere dit køretøj på et P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel er 148$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsformer er tilgængelige på P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel?
Gæsterne på P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel kan betale med Mastercard, Visum og American Express. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Puerto Vallarta hotellet?
På Puerto Vallarta hotellet kan gæster vælge mellem Suite Superior, Suite Presidential og Suite Deluxe til familie. - ❓
Hvilken slags pool er der på det et P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel?
Der er infinity-pool på et P V Near Colomitos Beach Boutique Hotel.